MACRO RING FLAŞLAR

MACRO RING FLAŞLAR

Makro Fotoğrafda Işık (Ring Flaşlar)

İster makro fotoğrafı olsun ister portre fotoğrafı isterseniz de manzara fotoğrafı olsun hepsinin temelinde olan tek şey “IŞIK” ‘dır. Çünkü fotoğrafın ham maddesi ışıkdır. Ters bağlama adaptörüyle yada uzatma tüpüyle yapacağınız makro fotoğraf çekiminde zaten fazlaca ışık kullanmanız gerekecek. Yine makro lensle yada normal bir lensle yapacağınız çekimlerde de ekstra ışık kullanmak fotoğraflarınızı çok değiştirecektir.

Makro fotoğraf için en uygun flaş makro flaş yada diğer adıyla ring flaşlar olacaktır. Ring flaşlar gördüğünüz üzere lensiniz önüne bağlanır. Bu sayede ışığınızı sadece objeye yöneltmiş olursunuz.

Göster:
Sırala:

Macro ring Flas Canon Nikon Pentax uyumlu

BU MARCO LED RiNG FLAŞ ÖZEL ÇOK YAKIN BİR MESAFE ÇEKİM MACROSHOT, BİLİMSEL ARAŞTIRMA, TIBBİ VE KİŞİSEL FOTOĞRAFÇILIK ALANINDA KULLANMAK ÜZERE TASARLAN..

199,42 TL Vergiler Hariç: 169,00 TL

YONGNUO YN-14EX TTL Macro Ring FLAŞ Canon uyumlu

Özellikler:1. (Kamera)TTL FLAŞ DESTEKLERPerde senkron, FE kilidi, Modelleme Işık, Canon kamera menü erişilebilir Pozlama Telafisi, ŞUBAT, Arka destekl..

896,80 TL Vergiler Hariç: 760,00 TL

YONGNUO YN24EX E-TTL Macro Makro Flaş CANON Uyumlu

Bu Yongnuo ilk makro TTL flaş Speedlite, iki flaş kafası vardır, 4pcs adaptör halkaları (52mm, 58mm, 67mm, 72mm) ve montaj halka.Destekler ETL flaş&nb..

1.185,90 TL Vergiler Hariç: 1.005,00 TL